Sargı Bezi

Tıbbi Sargı Bezi Toptan Hidrofil Sargı Bezi Fiyatları

Başlıca Sargı Bezi Fabrikası Çeşitleri Dört ana Sargı Bezi türü gazlı bez, sıkıştırma, üçgen ve tüptür. Kumaştan veya kağıttan yapılmış Sargı Bezi, bunlar son derece çok yönlüdür. Tüm Güvenlik Ürünleri, tıbbi gazlı bez, ayakkabı örtüleri, Sargı Bezi ve diğer tek kullanımlık tıbbi malzeme türleri gibi çeşitli Sargı Bezi satmaktadır .

Hidrofil Sargı Bezi Fabrikası | Toptan Fiyatları Üretim Fabrikası

Hidrofil Sargı Bezi Fiyatları

7/24 WhatsApp Fabrika

Telefon

Hidrofil sargı bezi, %100 pamuk ipliğinden dokunmuş tıbbi malzemedir. Yara üzerindeki pansuman ya da tamponun sabitlenmesi, zarar görmüş bölgenin tespit edilmesi ve korunması için kullanılır.

I. kalite % 100 ipliğinden üretilmektedir. Dokuma makinelerinde üretilmekte olup, her iki kenarı örgülüdür, kenarlarından iplik bırakmaz.

Steril olarak açık yarada kullanıldığında kenarlarından iplik bırakmaması yarada meydana gelebilecek enfeksiyon riskini minimize eder. Sargı Bezi hidrofil Toptan Üretim Fabrikası Fabrikaları Telefonu Adresi İletişim İstanbul (emici) özelliğe sahip olduğundan kanamalara karşı yüksek emiş gücüne sahiptir.metre

Sargı Bezi Üretim ve İmalat Fabrikası

SARGI BEZİ

HASTA BEZİ

ÇOCUK BEBEK BEZİ

HASTA ALTI SERME YATAK ALTI KORUYUCU

Sargı Bezi çeşitleri

Gazlı bez Sargı Beziı (ortak gazlı bez rulo Sargı Beziı)
En yaygın Sargı Bezi türü, gazlı bez Sargı Beziı, basit bir dokuma malzeme şeridi veya yaralara yapışmayı önlemek için Telfa emici bariyeri olan dokuma bir malzeme şerididir. Bir gazlı bez Sargı Beziı herhangi bir sayıda genişlikte ve uzunlukta olabilir ve bir pansumanın yerinde tutulması dahil olmak üzere hemen hemen her Sargı Bezi uygulaması için kullanılabilir.


Emici Gazlı bez sağlanabilir olduğu bir forma olarak listeler. Çeşitli genişlik ve uzunluklarda tip 1 Emici gazlı bezden hazırlanır.

Sıkıştırma Sargı Bezi

‘Sıkıştırma Sargı Beziı’ terimi, birçok farklı uygulamaya sahip çok çeşitli Sargı Beziları açıklar.

Kısa uzama kompresyon Sargı Beziları bir uzuvya uygulanır (genellikle lenfödem veya venöz ülserlerin tedavisi için.Bu tip Sargı Bezi, uygulamadan sonra uzuvun etrafını kısaltabilir ve bu nedenle hareketsizlik sırasında sürekli artan basınç uygulamaz. Tersine, Sargı Beziın stabilitesi, iç kas kasılması ve eklem hareketi yoluyla basınç uygulandığında gerilmeye karşı çok yüksek bir direnç oluşturur.Bu kuvvete çalışma basıncı denir.

Uzun esneme kompresyon Sargı Beziları uzun esneme özelliklerine sahiptir, yani yüksek sıkıştırma güçleri kolayca ayarlanabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda çok yüksek bir dinlenme basıncına sahiptirler ve geceleri veya hasta dinlenme pozisyonundaysa çıkarılmalıdır.

Üçgen Sargı Bezi

Kravat Sargı Beziı olarak da bilinen üçgen Sargı Bezi, dik açılı bir üçgene konan ve yerine sabitlemek için genellikle emniyet pimleri ile donatılmış bir kumaş parçasıdır. Tamamen açılmış bir askı olarak kullanılabilir, normal bir Sargı Bezi olarak katlanabilir veya kafadaki gibi özel uygulamalar için kullanılabilir. Bu tür Sargı Beziın bir avantajı, derme çatma ve bir kumaş hurdasından veya bir parça giysiden yapılabilmesidir. İzciler, bu Sargı Beziın ilk yardım derslerinin çoğunda popüler kullanımını yaygınlaştırdı, üniformanın bir parçası, bir kravat oluşturmak için kolayca katlanabilen bir “boyun atkısı” dır.

Tüp Sargı Bezi

Bir tüp Sargı Bezi bir aplikatör kullanılarak uygulanır ve sürekli bir daire içinde dokunur. Pansumanları veya atelleri uzuvlara tutturmak veya burkulmalara ve suşlara destek sağlamak için kullanılır ve kanamayı durdurur.

Tüm Güvenlik Ürünleri İlk Yardım kaynağı bölümündeki bilgiler, ANSI uyumluluğunu ve diğer geçerli kodları sağlamak için doğru İlk Yardım ürünlerini seçmenize yardımcı olabilecek bilgileri detaylandırır.

İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Sargı Bezi türlerini bulmak veya tıbbi gazlı bez, ayakkabı kılıfları, Sargı Bezi ve diğer tek kullanımlık tıbbi malzeme türleri için fiyat teklifi almak için bugün tüm Güvenlik Ürünleri ile iletişime geçin.

Bandaj Fabrikası çeşitleri ve fiyatları

Bandaj Fabrikası, sağlık profesyonelleri için tasarlanmış Yara Bakım Ürün Grubu içerisinde çeşitli bandaj çözümleri sunmaktadır. Bu bandajlar küçük kesikleri, sıyrıkları ve yanıkları korumak için tasarlanmıştır. Eşsiz kumaş malzemelerden yapılmışlardır ve yaraları temiz tutmak için sıvıyı emen steril gazlı bezlere sarılırlar.

Standart gazlı bez, kompresyon, üçgen ve tüp bandajların yanı sıra, yeni yara bakım türleri, son derece çok yönlü özel bez veya kumaştan yapılmıştır. 

Diğer güvenlik ürünleri, hastane gazlı bez, ayakkabı kılıfları, bandajlar ve diğer tek kullanımlık tıbbi malzeme türleri gibi her türlü yara sargısını içerir.

İşte yara bakım bandajlarının bir listesi.

TipÖlçübirimi Birim fiyat
1İlk Yardım Plastik Yapışkan Şerit BandajTepsi başına 750 adet23,46 $
2Steril Kumaş Yapışkanlı BandajTepsi başına 750 adet28,30 $
3Yapışkanlı Bandaj Kumaş – Şerit – Parmak ucu100 adet20,30 $
4Yapışkanlı Bandaj Kumaş – Şerit – Yama100 adet$18.00
5Yapışkanlı Bandaj Kumaş – Şerit – Spot100 adet18,00 $
6Yapışkanlı Bandaj Kumaş – Şerit – X Büyük50 adet22,10 $
Aşağıdaki ürünler, vücudun herhangi bir yerindeki hemen hemen her küçük kesik veya yarayı kapatmak için tasarlanmış güçlü yapışkan şeritlerdir.
7Saptanabilir Mavi Bandaj – Parmak Ucu Dokuma25/kutu11,40 USD
8Mavi Algılanabilir Bandaj – Knuckle Dokuma40/kutu9,48 USD
9Saptanabilir Mavi Bandaj – Plastik100/kutu8,25 USD
10Kendinden Yapışkanlı Tan Bandaj24/kutu38,16 USD
11Yapışkanlı Bandaj Şeffaf – Şerit100 adet / kutu$ 25.00
12Yapışkan bandaj Şeffaf -Nokta100 adet /kutu$ 25.00
13konumundadır-Yapışkan bandaj sırfkutu /100 adet$ 45.10
14Yapışkan bandaj sırf-Büyükkutu /50 adet$ 50.80
15Steril teselli bandaj rulo sarmave giyinme birincil güvenli25 / kutu$ 8.50
16Steril olmayan uygun gazlı bez elastik bandaj12/kese10,10 $
17Steril Şeffaf Yapışkanlı Bandaj – Spot100/kutu7,70 $
18Steril Şeffaf Yapışkanlı Bandaj – Junior50/kutu12,20 $

Bu yeni yara bakım hattı bandajları, bir yaranın tedavisi söz konusu olduğunda bir zorunluluktur . Sadece fazla sıvıyı emmekle kalmaz, aynı zamanda yarayı kalan bakterilerden korur ve enfeksiyonu önler.

Bandaj türleri değişiklik gösterse de, çoğu yapışkan olarak dokuma kumaş, plastik veya lateks kauçukla kaplanmış emici bir pedden oluşur. Bandaj, ped yarayı kaplayacak şekilde uygulanır ve yapışkan, pedi yerinde tutmak için çevreleyen cilde yapışır.

Diğer özellikler:

  • Bu bandajlar, kolay görsel algılama için farklı renk ve stillerde mevcuttur.
  • Standart yüksek görünürlük bandajları, restoranlarda ve yemek servisi alanlarında kullanım için mükemmeldir.
  • Yara pedinin arkasında metal bir şerit bulunan diğer bandaj türleri de mevcuttur.